تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری آذربایجان غربی معرفی شد

   

  در این مراسم با قرائت متن احکام انتصاب صادره از سوی استاندار آذربایجان غربی، آقای سیف الله مطلبی به عنوان مدیرکل دفتر امور شهری استانداری وآقای علی داداش زاده نیز به عنوان مشاور استاندار در حوزه شوارهای اسلامی معرفی گردیدند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، در مراسمی با حضور سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی، سیف الله مطلبی به عنوان مدیر کل جدید دفتر امور شهری استانداری معرفی شد.

  3

  سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در این مراسم گفت:در نظام مقدس اسلامی قبول مسئولیت ها فرصتی گران بهاء وارزشمند برای خدمتگزاری به مردم است که باید با استعانت ازخداوند وبا تدبیرو برنامه ریزی دقیق درجهت توسعه و تعالی نظام جمهوری اسلامی تلاش کرد.

  علی اسلامنور افزود: شهرداری ها و شوراهای اسلامی حوزه ای مهم و بسیار گسترده ای است که مجموعه فعالیت ها و خدمات آن دربهبود معیشت و رفاه عمومی شهروندان منشاء اثر می باشد.

  وی در ادامه با اشاره به اقدامات شاخص انجام گرفته در حوزه مدیریت شهری استان بر نظارت دقیق در رعایت قوانین و مقررات در مجموعه های شهرداریهای استان، تکمیل مطالعات جامع شهری و نظارت بر نحوه اجرای آن، رسیدگی به پروژه های عمرانی و خدماتی در شهرها، ارتقاء کمی و کیفی سیستم مدیریت شهرداریها، آموزش کارکنان و شهرداران، آموزش شوراهای اسلامی و برخورد جدی با تخلفات در حوزه شهرداریها تاکید کرد.

  در ادامه این مراسم با قرائت متن احکام انتصاب صادره از سوی استاندار آذربایجان غربی، آقای سیف الله مطلبی به عنوان مدیرکل دفتر امور شهری استانداری وآقای علی داداش زاده نیز به عنوان مشاور استاندار در حوزه شوارهای اسلامی معرفی گردیدند.

  2


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 26 مرداد 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 29 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160282
 • بازدید امروز :256382
 • بازدید داخلی :28160
 • کاربران حاضر :256
 • رباتهای جستجوگر:370
 • همه حاضرین :626

تگ های برتر